Web Tasarımı Nedir ? 

Nasıl ki şehirlerde mahallelerde sokak aralarında dükkanlarınz var, internet ortamını da mahalleniz şehriniz sokağınız gibi düşünecek olursanız , işte sizin ticaretiniz yaptığınız dükkanınız firmanız şirketiniz internet ortamında bulunmaktadır. İnternet ortamında milyonlarca kişiye aynı anda ulaşmaktasınız . İnternet ortamında bir web siteniz var ise , bir web adresiniz var ise , hiç  tanımadıığınız bir kişi bile sizi rahatlıkla bulabilecektir. Bunun için internet ortamında bulunan web sitenizin adresini bilmesi yeteridir. Peki sizi hiç tanımayan biri web sitenizin adresini nasıl bilecek. İşte bu konuyada Google SEO nedir? kısmında detaylı olarak değiniyoruz. Ancak kısaca özetlemek gerekirse,İnsanların internette sizi kolaylıkla bulabilmesini ,sizin web adresinzi yada internet adresini kolaylıkla bulabilmesi için adresini biliyor olması her zamanda gerekmeyebilir . Kişilerin  kuruluşarın sizin web sitenizi kolaylıkla bulabilmesi için , Onlara sunduğunuz hizmetle ilgili  Google arama motorundan arama yapmaları gerekmektedir. .... 

 

Websitesi size ne gibi faydalar sağlar ?

Bir web sitesi satın aldığınızda , ticaretiniz ve siz artık  sadece  bulunduğunuz yere bağlı kalmazsınız. Türkiye içinden tüm şehirlerde sizi tanıyanlar olacağı gibi , dünyanın dört bir yanından da sizi ve firmanızı tanıyanlar olacaktır. Buda  ticaretiniz için daha cok müşteri demektir. Web sitenizi , sizi detayları ile tanıtan bir vitrin gibi düşünebilirsiniz.  farzeelim ki bir sıhhi tesisatçısınız , müşteri girip goglea sıhhi tesisatcı yazdığında , sizin de firmanızın adı bu aramalarda cıkabilecektir. Böylece müşterinin  tercihleri arasıda sizde olacaksınız

Tabii bununla kalmıyor. Müşterinin sizi secmesi için  firmanıza gelmeden firmanızı detaylı bir şekilde incemek isteyecektir. İşte bu noktada devreye tasarımın gücü girmektedir. size ve firmanıza ait  tüm dokumanları resimleri hatta videoları bile web sitenize ekleyebilirsiniz. Müşteri böylece firmanızı daha yakından inceleyebilecektir. yada tüm dünyanın sizi tanıması gerektiği bir iş yapıyorsunuz . Mesela amatör müzisyensiniz yada kitap yazarısınız. Bu noktada tabiiki ücretsiz blok sayfaları acabilirsiniz. Ancak ücretsiz actığıız blok sayfasında size blok hizmeti veren  firmanında reklamı olacaktır. Hatta o firmanın aldığı reklamlar olacaktırki ( bu reklamlar pekte iyi reklam olmayabiliyor) Aynı şekilde firmanız için de ücretsiz bir blog alabilirsiniz , ama ücresiz aldığınız blog ta emim olun firmanızdan cok blog sahibinin reklamı olacaktır. Kişisel ve kurumsal tanıtımızınız en doğru ve en güzel yolu size özel , kücük ücretler ödeyebileceğiniz bir web sitesidir.

2011 yılı itibarı ile Resmii Gazetede yayınlanmak sureti ile web sitesi tasarımı işletmeler için artık zorunlu  hale geldi. Yani isterseniz tesisatcı olun isterseniz restorant ister berber olun isterseniz konfeksiyoncu ... yani hangi işi yaparsanız yapın web siteniz olmak zorunda! Eskiden web sitesi yapmak için bir kucak para ödemek ve belli bir süre tasarımın hazırlanması için beklemek durumundaydınız . Artık tabii öyle bir sorununuz yok. size uyan cok kücük bütcelerle web sitenizi hazırlıyor ve tasarımını en gec bir hafta içinde tamamlıyoruz. Sonrasnda zaten işlerinizde olan artışı sizde farkediyorsunuz.

Web Paketlerimiz neler içeriyor ?

1 adet alan adı

1 adet alan

  • Bu alanda istediğiniz veriyi ( resim yazı müzik video vs ) internet üzerinden paylaşabilirsiniz. böylece insanlar alan adnızı  interenet sayfalarına yazdıklarında sizin paylaştığınız verileri  görecektir. Bu alanda veri saklanması için belli bir kapasitesi olması gerekiyor. bu kapasitey, 10 gb dan 100 gb a kadar ücretsiz olarak müşterilerimize sunmaktayız.

100 adetten sınırsız adede kadar e posta

  • Haberleşme ve iletişim de telefonla aramadan cok , yazışarak haberleşme tercih edilmektedir. anlık yazışma programları dışında bir de size  özel bir e posta aracı olmak zorunda ki insanlar size ulaşamadığında size e posta bırakbilsinler., sizde bu epostaları belli periyodlarla okuyup insanlara dönüş sağlayabilirsiniz. e posta adresiniz size özel olacaktır ve yine sizin belirleyeceğiniz isim olacaktır örneğin destek@sizinbelirleyeceğinizisim.com  yada bilgi@sizinbelirleyeceğinizisim.com  gibi. E posta kurulum işleminizde tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır. Hatta insanlara mail gönderken mail yazma alanı altında bulunan imzanızıda dilerseniz biz tasarlıyoruz . tabii o da ücretsiz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş